Shitet garsoniere ne Rezidencen Turquise Marina, Gjiri i Lalezit.

 • €100,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Shitet garsoniere ne Rezidencen Turquise Marina, Gjiri i Lalezit.

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €100,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 49
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44494
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet garsoniere ne Rezidencen Turquise Marina, Gjiri i Lalezit.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 49.15 m2, siperfaqe neto 41.3 m2, siperfaqe verande 9.8 m2 dhe siperfaqe te perbashket 7.85 m2.

Organizohet ne ambient ndenje, ambient gjumi, tualet dhe verande.

Apartamenti eshte ne katin e 1.

Cmimi i shitjes 100.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest