Shitet Apartament 1+1 ne Qender

 • €145,000
Bulevardi Zogu i Parë, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Tërhequr

Shitet Apartament 1+1 ne Qender

Bulevardi Zogu i Parë, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 72 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35075
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 ne Qender, prane Ministrise se Drejtesise.
Apartamenti ka sipefaqe 72 m2.
Ndodhet ne katin e 6 ne ndertim te vitit 2021.
Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon dhe depo.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj