Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko, Hotel Ferrari

 • €115,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko, Hotel Ferrari

Don Bosko, Tiranë
 • €115,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 62
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2014
 • Viti Ndërtimit
 • P43981
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62m2 ne Don Bosko tek Hotel Ferrari

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , dhome gjumi , tualeti dhe ballkoni.

Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe shume mire te mirembajtur.

Disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor

Per me shume na konktaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva