Shitet apartament 1+1 dhe 2+1 White Hill Rezidence, Currila Durres.

 • €261,500
Durrës
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 dhe 2+1 White Hill Rezidence, Currila Durres.

Durrës
 • €261,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 119
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46363
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 dhe 2+1 White Hill Rezidence, Currila Durres.

Apartamenti 1+1 disponon siperfaqe totale 76.68 m2, siperfaqe neto 67.74 m2 dhe siperfaqe te perbashket 8.94 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti 2+1 disponon siperfaqe totale 118.86 m2, siperfaqe neto 105 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.86 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 2200 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest