Shitet Ambient tek Rruga Naim Frasheri

  • €130,000
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Rruga Muhamet Gjollesha, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Ambient tek Rruga Naim Frasheri

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Rruga Muhamet Gjollesha, Zogu i Zi, Tiranë
  • €130,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 130 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32972
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Ambient tek Rruga Naim Frasheri, prane Rruges se Kavajes.
Ambienti ka siperfaqe 130 m2.
Ndodhet ne katin -1.
Eshte i pershtatshem per magazine por dhe per tipologji te ndryshme biznesi.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj