Shiten Apartamente te tipologjive 1+1, 2+1,3+1 ne Sauk

Sauk i Vjetër, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten Apartamente te tipologjive 1+1, 2+1,3+1 ne Sauk

Sauk i Vjetër, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 151.86
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37253
  • ID Prones

Përshkrim

Ne zonen e Saukut te Vjeter shesim apartamente me cmim kleringu te tipologjive te ndryshme 1+1, 2+1, 3+1.

5 Apartamente jane te tipologjise  1+1  dhe ndodhen ne katin e 4 .

Apartamenti i pare ka siperfaqe te pergjithshme 79.61m2

Apartamenti i dyte ka siperfaqe te pergjithshme 81.85m2

Apartamenti i trete ka siperfaqe te pergjithshme 81.50m2

Apartamenti i katert ka sipefaqe te pergjithshme 84.66m2

Apartamenti i peste ka siperfaqe  te pergjithshme 103.19m2.

1 Apartament eshte i tipologjise 3+1 , ndodhet ne katin e 3 dhe ka siperfaqe te pergjithshme 151.86m2.

5 Apartamente jane te tipologjise  2+1,

Apartamenti i pare ndodhet ne katin e 1 ka siperfaqe te pergjithshme 126.82m2

Apartamenti i Dyte ndodhet ne katin e 2 ka siperfaqe 113.85m2

Apartamenti i Trete ndodhet ne katin e 2 ka siperfaqe 119.26m2

Apartamenti i Katert ndodhet ne katin e 3 ka siperfaqe te pergjithshme 113.85m2

Apartamenti i Peste ndodhet ne katin e 3  ka siperfaqe te pergjithshme 119.26m2.

Kompleksi eshte aktualisht ne faze Tulle/Murature.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko