Shiten apartamente 2+1 ne Kompleksin Univers City.

 • €80,400
QTU, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente 2+1 ne Kompleksin Univers City.

QTU, Tiranë
 • €80,400

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 95
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42343
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 2+1 ne Kompleksin Univers City.

Kompleksi eshte nje nga projektet me te reja qe po ndertohet prane Qendres Tregtare Univers.

Apartamenti i pare disponon siperfaqe totale 83.85 m2, siperfaqe neto 73.13 m2, siperfaqe te perbashket 10.72 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 3.

3 Apartamente disponojne siperfaqe totale 94.57 m2, siperfaqe neto 82.48 m2, siperfaqe te perbashket 12.09 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 3 dhe ne katin e 4.

3 Apartamente me siperfaqe totale 96.54 m2, siperfaqe neto 84.20 m2 dhe siperfaqe te perbashket 12.34 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 4, 5 dhe te 6 te objektit.

Apartament me siperfaqe totale 98.97 m2 siperfaqe neto 86.32 m2, siperfaqe te perbashket 12.65 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 5.

Cmimi i shitjes 850 e/m2.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest