Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1, Ish Fusha e Aviacionit.

 • €113,000
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Shitje

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1, Ish Fusha e Aviacionit.

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • €113,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 94
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P42110
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1, Ish Fusha e Aviacionit.

Apartamenti i pare 1+1 disponon siperfaqe totale 60.32 m2, siperfaqe neto 52,17 m2 dhe siperfaqe te perbashket 8.14 m2.

Organizohet ne dhome ndenje , dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 8 te objektit.

Apartament 1+1 disponon siperfaqe totale 65.42 m2, siperfaqe neto 56.58 m2 dhe siperfaqe te perbashket 8.83 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 2.

Apartament 1+1 me siperfaqe totale 70.96 m2, siperfaqe neto 61.42 m2, siperfaqe te perbashket 9.54 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 2 te objektit.

2 Apartamente e para 2+1 dipsonojne siperfaqe totale 99.44 m2 , siperfaqe neto 86.02 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.43 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 4 dhe te 6 te objektit.

2 Apartamente disponojne siperfaqe totale 93.48 m2, siperfaqe neto 80.86 m2 dhe siperfaqe te perbashket 12,62 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 4, 6 dhe te 8 te objektit.

Cmimi i shitjes 1200 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest