Shesim apartament ne Ali Dem!

  • €123,000
Ali Demi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim apartament ne Ali Dem!

Ali Demi, Tiranë
  • €123,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 119,9
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35977
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament  nga kompania Lim Em construction me cmim kleringu .

Apartamenti ka siperfaqe totale 111.9 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te kompleksit.

Pallati qe po ndertohet eshte i nje cilesie teper te larte .

Cmimi eshte 123.000euro

Per cdo pyetje mos ngurroni te na kontaktoni !

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle