Shesim ambient biznesi , prane sheshit Wilson!

  • €460,000
Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tirana e Re, Tiranë
Për Shitje

Shesim ambient biznesi , prane sheshit Wilson!

Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tirana e Re, Tiranë
  • €460,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 131
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37949
  • ID Prones

Përshkrim

Ambjenti ne shitje  ndodhet prane sheshit Wilson, eshte i organizuar ne 2 kate.

Kati 0 me siperfaqe 31 m2 dhe kati 1 me siperfaqe 100 m2.

Eshte i mire strukturuar per tju pershtatur llojeve te ndryshme te  bizneseve klinike dentare , klinika mjeksore .

Ambjenti ofron mundesi shume te mira investimi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko