LUXURY APARTMENT AT BOTANICAL GARDEN, TIRANA

 • €275,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni Artificial, Tiranë
Për Shitje

LUXURY APARTMENT AT BOTANICAL GARDEN, TIRANA

Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni Artificial, Tiranë
 • €275,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 200
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P36880
 • ID Prones

Përshkrim

SUPER APARTAMENT LUKSOZ 2+1 ME SIPERFAQE 200 m2 TEK KOPSHTI BOTANIK

Organizohet ne nje  Sallon luksoz, librari ,ambient gatimi se bashku me nje banak, 2 dhoma gjumi spacioze ,2 tualete te investuara me detaje  me pllaka mermeri dhe pajisje incaso .

Vetrata plastike,dopio xham me gaz argoni, parket dhe dyer cilesore.

Te gjitha Elektroshtepiaket e markave me te fundit dhe cilesie A++.

Ndricim Led dhe sistem kondicionimi qendror Multisplit.

Cdo gje ne apartament eshte e investuar me detaje dhe ka cilesine me te larte ne treg.

Mundesi Blerje te 3 posteve te parkimit me cmim ekstra.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva