LOKAL NE SHITJE, KODRA E DIELLIT.

LOKAL NE SHITJE, KODRA E DIELLIT.

Për Shitje

236,000€

  • 8d192ecd-bd0f-48b9-a144-4524468a3dcf (1)
  • 122ffbe2-d028-4fd1-ae2a-616046df3359 (1)
  • 695b5722-dfec-4b96-9fb7-7ae641198931 (1)

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-28523

Tualete
2
Sip. jashtme
118

Përshkrimi

Shesim lokal tek kodra e diellit, prane Eleonor.

Lokali momentalish eshte ne gjendje pune i dhene me qera ne cmimin 500 euro.

Ka siperfaqe totale 118 m2, ka dhe verande te cilen e ka ne pronesi dhe nuk paguan takse.

Per me shume na kontaktoni.

Agjent Kujtim Selfo

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *