Jepet me qira apartamenti 2+1+2 prane Zogut te Zi

 • €1,000/muaj
21 Dhjetori, Dogana, Don Bosko, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 prane Zogut te Zi

21 Dhjetori, Dogana, Don Bosko, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Zogu i Zi, Tiranë
 • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 117
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32028
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 prane Zogut te Zi tek Rr.Dritan Hoxha.

Apartamenti ka siperfaqe 117 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 ne pallat te ri.

Ndodhet ne nje zone te qete, te kerkuar dhe me shume facilitete perreth.

Apartamenti eshte i organizuar ne ambjent ndjenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj