Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Rruga Bogdaneve

 • €700
21 Dhjetori, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tiranë
Tërhequr

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Rruga Bogdaneve

21 Dhjetori, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €700

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 92 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32648
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Rruga Bogdaneve.

Apartamenti ka siperfaqe 92 m2  dhe ndodhet ne katin e 7 ne nje pallat te ri .

Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe lehtesisht te aksesueshme.

Eshte i mobiluar ne menyre teper moderne,komode me punime teper cilesore te bera me arkitekt.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo