Jepet Magazine me qira prane Golden Park 3

  • €1,120/muaj
Kombinat, Pallati me Shigjeta, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Magazine me qira prane Golden Park 3

Kombinat, Pallati me Shigjeta, Tiranë
  • €1,120/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 600 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P33471
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Magazine me qira prane Golden Park 3, prane Kompleksit sportiv Skender Halili.
Magazina ka siperfaqe 600 m2 , lartesia mbi 4 meter
Magazina ka kushte te favorshme dhe te sigurta. Ambjenti i biznesit rrethohet nga mure rrethuese mbrojtese dhe vezhgohet 24 ore ne dite nga rojet.
Cmimi eshte 135000 leke neto ne muaj.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo