Jepet apartament per zyra tek Myslym Shyri

 • €600/muaj
Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament per zyra tek Myslym Shyri

Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 72 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36069
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament per zyra tek Myslym Shyri, tek Camet.
Ambienti ka siperfaqe 72 m2.
Ndodhet ne katin e 2 ne ndertim te vitit 2022.
Ambienti jepet bosh, dhe eshte i pershtatshem per zyra.
Cmimi eshte 600 euro neto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle