Jepet Apartament i Investuar 2+1+2 tek Ish Fusha e Aviacionit

 • €650/muaj
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Apartament i Investuar 2+1+2 tek Ish Fusha e Aviacionit

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34594
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet Apartament i Investuar 2+1+2 tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi Turdiu.
Apartamenti ka siperfaqe 100 m2.
Ndodhet ne katin e 6 ne ndertim te vitit 2021.
Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe mobiluar.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon me pamje fantastike.
Orientimi Jug – Lindje – Perendim.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj