Jepet apartament i investuar 1+1 me qera, prane Delijorgjit

 • €450
Ish Parku, Kompleksi Delijorgji, Rruga e Kavajës, Tiranë
Tërhequr

Jepet apartament i investuar 1+1 me qera, prane Delijorgjit

Ish Parku, Kompleksi Delijorgji, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €450

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 72 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38157
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament i investuar 1+1 me qera, prane Delijorgjit.
Apartamenti ka siperfaqe 72 m2.
Ndodhet ne katin e 3 ne pallat me ashensor.
Apartamenti eshte i sapo investuar, dhe jepet i mobiluar plotesisht, i pabanuar me pare.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon, korridor.
Cmimi eshte 450 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva