Jepet apartament 2+1 me qera, Gjimnazi Partizani

 • €430/muaj
Selvia, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1 me qera, Gjimnazi Partizani

Selvia, Tiranë
 • €430/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38219
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qera, Gjimnazi Partizani, Rruga Thanas Ziko.
Apartamenti ka siperfaqe 100 m2.
Ndodhet ne katin e 3 banim ne pallat te ri por pa ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambien gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, korridor.
Apartamenti eshte i investuar dhe jepet totalisht i mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket.
Cmimi eshte 430 euro.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj