Jepet Ambient per Klinika, Zyra ose Biznese tek Muhamet Gjollesha

  • €900/muaj
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
Për Qira

Jepet Ambient per Klinika, Zyra ose Biznese tek Muhamet Gjollesha

Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
  • €900/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 4
  • Dhoma
  • 102
  • Sipërfaqe ㎡
  • P44833
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient per zyra ose Klinika tek rruga Muhamet Gjollesha

Ambienti Organizohet ne 4 ambiente pune, 1 tualet , korridor i madh shperndares dhe 2 ballkone me pamje te lire.

Ambienti ndodhet ne katin e 1 dhe ka fasade te plote xhami ne 3 anet e tij.

Mundesi ideale reklamimi , vizibiliteti dhe akesesi.

Cmimi eshte neto.

Per me shume na kontaktoni

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva