Jepet ambient biznesi me qira ne zonen Vasil Shanto

Vasil Shanto, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambient biznesi me qira ne zonen Vasil Shanto

Vasil Shanto, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 180
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28820
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira ambient biznesi, me siperfaqe 180 m2 dhe me 1 tualet.
Ambienti ndodhet ne katin -1, bosh, ne gjenjde shume te mire.
Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi si zyre, magazine, bar kafe, restorant, dyqan, zyre.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj