DUPLEX ME QERA, RRUGA E BARRIKADAVE.

 • €1,300/muaj
Rruga e Barrikadave, Tiranë
Për Qira Tërhequr

DUPLEX ME QERA, RRUGA E BARRIKADAVE.

Rruga e Barrikadave, Tiranë
 • €1,300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 152
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40820
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super duplex tek rruga e Barrikadave, fare prane qendres.

Dupleksi ka siperfaqe 125.2 m2 dhe vereande me siperfaqe 27 m2.

Ndodhet ne katin e 6 dhe organizohet ne dhome ndenje, kuzhine e vecante, tualet me dritare dhe veranda, ndersa ne katin e 7 jane dhomat e gjumit dhe nje tualet me dritare.

Cmimi eshte 1300 euro ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo