BAR RESTORANT ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

  • €3,500/muaj
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Tërhequr

BAR RESTORANT ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
  • €3,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 400
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41040
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera bar restorant, tek kopshti botanik.

Ambienti ka siperfaqe 400 m2 dhe eshte i organizuar ne bar, restorant si dhe kend lojerash.

Cmimi eshte 3500 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo