Apartamet 2+1+2 me qera ne Astir ,Ish Hotel Rolandi

 • €380
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Tërhequr

Apartamet 2+1+2 me qera ne Astir ,Ish Hotel Rolandi

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €380

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 114
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36830
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me siperfaqe 114 m2 ne Astir, Ish Hotel Rolandi.

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje, 1 ambient gatimi ,2 dhoma gjumi, 2 tualete ,nje korridor shperndares dhe nje ballkon.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te vitit 2022 me ashensor.

Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe cdo gje eshte  e re.

Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner.

Per me shume na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva