APARTAMENT MODERN 2+1 ME QIRA PRANE 21 DHJETORIT

  • €500/muaj
21 Dhjetori, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT MODERN 2+1 ME QIRA PRANE 21 DHJETORIT

21 Dhjetori, Tiranë
  • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • P27777
  • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne rrugen Fosina Plaku prane 21 Dhjetorit.

Ka nje siperfaqe prej 81 m2 i cili organizohet ne ambientin e ndenjes ,dy dhoma gjumi si dhe nje tualet .

Ndodhet pallat te ri ne nje zone shume te qete dhe afer te gjitha sherbimeve urbane. Arreduar me stil modern, pajisjet elektro shtepiake te reja.

Ne cmim perfshit dhe nje post parkimi.

Per me teper informacione mund te kontaktoni .Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj