Apartament Luksoz per shitje ne Bllok!

 • €350,000
Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament Luksoz per shitje ne Bllok!

Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
 • €350,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 164
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29370
 • ID Prones

Përshkrim

Ne zonen e Bllokut, prane Librit Universitar shesim apartament shume te investuar.

Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenjes, ambienti i gatimit i vecuar, 2 dhoma gjumi, garderobe, 2 tualete dhe ballkoni.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe orientimi i tij eshte jug-lindje-perendim. Siperfaqa e apartamentit eshte 164 m2 bruto dhe 150 m2 neto.

Dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj