Apartament luksoz me qira!

 • €500/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament luksoz me qira!

Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31202
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qira super apartament te investuar ne detaje.

Ne rrugen e Kavajes, perblle me Kompleksin Delijorgji, apartamenti ndodhet ne katin e 8.

Organizohet ne 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone, investuar me brandet me luksoze dhe cilesore.

Ju ftojme per nje vizite ne prone.

Apartamenti lirohet ne date 1 Nentor!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj