Apartament Luksoz 2+1 me qera tek Kopeshti Botanik

 • €1,500/muaj
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament Luksoz 2+1 me qera tek Kopeshti Botanik

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €1,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 200
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39118
 • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti organizohet ne 2+1+2 ka nje siperfaqe prej 200m2 dhe ndodhet fiks tek Xhamia Kopeshti Botanik.

Apartamenti ka nje investim fantastik me cdo gje te kurar ne detaje ashtu si rralle ndonje apartament ne Tirane.

Sistem ngrohje qendrore , parket dru inxhinerik , cdo gje cilesore dhe me cilesi maksimale sic shihet ne foto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva