Apartament i Ri 2+1 tek Treni

 • €170,000
Bulevardi Zogu i Parë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament i Ri 2+1 tek Treni

Bulevardi Zogu i Parë, Tiranë
 • €170,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 104
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P30563
 • ID Prones

Përshkrim

~Apartament me organizim 2+1  tek  Treni

~Apartamenti eshte i investuar se fundmi . Super mobilim dhe i krijuar ne detaje nga Arkitekte me  2 tualete te reja dhe  ballkonin .

~Apartamenti ka pamje nga Jug-Perendimi dhe  ndricim natyral . Banak silici , parket , tualete te investuara , mobilje te reja  dhe arredim bashkohor .

~Ne proces hipotekimi pershkak se pallati eshte ndertuar ne vitin 2018 !

~

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva