Apartament i bollshem 3+1 Komuna e Parisit .

 • €165,000
Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament i bollshem 3+1 Komuna e Parisit .

Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €165,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 163.5
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30342
 • ID Prones

Përshkrim

~Apartament  me  siperfaqe 163.5 m2 ne Komune te Parisit .

~Organizim 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone , ne katin e 7 me ashensor .

~ Ne nje nder z0nat me te kerkuara te Tiranes , me shume facilitete afer .

~Vend parikimi per banoret e pallatit .

~Cmimi okazion 165.000 Euro  .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva