APARTAMENT 3+1+2+PARKING, RRUGA E KOSOVAREVE.

 • €2,000/muaj
Ish Parku, Liqeni Artificial, Rruga e Kosovarëve, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2+PARKING, RRUGA E KOSOVAREVE.

Ish Parku, Liqeni Artificial, Rruga e Kosovarëve, Tiranë
 • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 198
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P37056
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 3+1+2+ 2 poste parkimi, tek rruga e Kosovareve.

Apartamenti ka siperfaqe 198m2 dhe ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te vitit 2021 me 4 ashensore.

Cmimi eshte 2000 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo