APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, SECRET GARDEN.

 • €1,600/Neto
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, SECRET GARDEN.

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
 • €1,600/Neto

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43962
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1+2 me qera, ne rezidencen Secret Garden, prane Teg.

Apartamenti ka siperfaqe 140m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te pallatit.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 1600 euro ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo