APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, REZIDENCA COLOMBO.

 • €650/muaj
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, REZIDENCA COLOMBO.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P39081
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 3+1+2+post parkimi tek liqeni i thate, rezidenca Colombo.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 3.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone.

Orientimi shume i mire, Jug, Lindje.

Cmimi eshte 650 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo