APARTAMENT 3+1 ME QERA, KOMUNA E PARISIT.

 • €500/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1 ME QERA, KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40980
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 3+1 Komuna e Parisit, prane shkolles Fenix.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje, kuzhine te vecante, 3 dhoma gjumi, tualet.

Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor.

Cmimi eshte 500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo