APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, ISH-HIPOTEKA.

 • €125,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, ISH-HIPOTEKA.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €125,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 123
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37288
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2, pas Harry Fultz, tek ish-hipoteka.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2002.

Ka siperfaqe te brendshme 123m2 dhe mund te ndahet ne 2 apartamente 1+1.

Cmimi eshte 125000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo