APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, MINISTRIA E JASHTME.

 • €330
Brryli, Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, MINISTRIA E JASHTME.

Brryli, Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
 • €330

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31231
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me qera, tek Ministria e Jashtme, prane INSTAT.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete ne nje pallat te ri dhe teper te mirembajtur.

Eshte i organizuar ne korridor te bollshem i cili ben shperndarjen ne kuzhine dhe dhome ndenje, 2 dhomat e gjumit dhe dy tualetet. Ka gjithashtu dhe dy ballkone, njeri me dalje nga dhoma e ndenjes dhe tjetri nga dhoma matrimoniale.

Pamje e lire, orienttim Jug-Lindje.

Jepet bosh, vetem me kundrabufe.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo