APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, ISH EKSPOZITA.

 • €850/muaj
Ish Ekspozita, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, ISH EKSPOZITA.

Ish Ekspozita, Tiranë
 • €850/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 125
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37568
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament me qera, per banim ose zyre, prane ish ekspozita.
Apartamenti ka siperfaqe 125m2 dhe ndodhet ne katin e 13 dhe te fundit te nje pallati te mireadministruar.

Pamje fantastike.

Eshte e organizuar ne dhome ndenje, e cila ka oxhak funksional, kuzhine te vecante, dy dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone me pamje te lire

Tarraca eshte rregulluar rishtaz me materialet me cilesore dhe eshte ne perdorim vetem nga banoret e katit te fundit dhe eshte e lidhur me shkalle te jashtme.

Cmimi eshte 850 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo