APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, PAS AMBASADES AMERIKANE.

 • €173,000
Ambasada Amerikane, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, PAS AMBASADES AMERIKANE.

Ambasada Amerikane, Tiranë
 • €173,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 71
 • Sipërfaqe ㎡
 • P48075
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1, midis ambasades Amerikane dhe institutit te Higjienes.

Apartamenti ka siperfaqe 73m2 neto dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Orientim Jug-Lindje.

Cmimi eshte 173000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo