APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, KOMUNA E PARISIT.

 • €140,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €140,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 92
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45627
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 i konvertuar nga 1+1, tek Komuna e Parisit, prane parkut Olimpik.

Apartamenti ka siperfaqe 92 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientim Jug.

Cmimi eshte 140000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest