APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ISH-STACIONI I TRENIT.

 • €245,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ISH-STACIONI I TRENIT.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €245,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44542
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 2+1 tek ish-stacioni i trenit.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 jo te fundit te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, garderobe, tualet.

Cmimi eshte 245000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo