APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

 • €1
21 Dhjetori, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €1

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 133
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43587
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ne rrugen Frosina Plaku prane 21 Dhjetorit.

Apartamenti ka siperfaqe 133 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo