Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

 • €350
Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
Tërhequr

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
 • €350

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 92
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36692
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2 ne Don Bosko .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje 2 dhoma gjumi  2 ballkone dhe 1 tualet .

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar  .

Katin i 4 pallat i ri me ashensor  .

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva