APARTAMENT 2+1 ME QERA, ISH-EKSPOZITA .

 • €700/muaj
Ish Blloku, Ish Ekspozita, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, ISH-EKSPOZITA .

Ish Blloku, Ish Ekspozita, Tiranë
 • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 125
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34177
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament me qera per banim ose per zyre ,2+1 , 125m2 , ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes , 3 minuta ne kembe larg bllokut , tek ekspozita Shqiperia sot. Apartamenti ndodhet ne katin e 13 dhe te fundit dhe ka nje pamje fantastike dhe nuk ka mundesi ndertimi . Eshte i organizuar mjaft mire, me dy banjo , nje sallon shume te madh . kuzhina vec, tre ballkone me nje super pamje , oxhak funksional, dy dhoma gjumi , mobilje bashkekohore . Tarraca eshte rregulluar rishtaz me materialet me cilesore dhe eshte ne perdorim vetem nga banoret e katit te fundit. *Cmimi :700 euro neto ( nuk perfshihet tatim fitimi) .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo