Apartament 2+1 i investuar me qera tek Rruga e Durresit

 • €500/muaj
Rruga e Durrësit, Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 i investuar me qera tek Rruga e Durresit

Rruga e Durrësit, Zogu i Zi, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 78
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38755
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1  siperfaqe 78m2 me qera tek Rruga e Durresit

Apartamenti organizohet ne nje dhome te madhe ndenje ,  ambient gatimi , ballkon , 2 dhoma te medha gjumi , korridor shperndares dhe 1 tualet.

Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i pabanuar me pare.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues pa ashensor .

Prona disponon dokumentacionin e rregullt hipotekor .

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani