APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, REZIDENCA TURDIU

 • €68,000
Dogana, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, REZIDENCA TURDIU

Dogana, Tiranë
 • €68,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 71.2 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34396
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 tek kompleksi i ri i rezidences Turdiu.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim.

Ka siperfaqe 71.2 dhe organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, tualet , dhome me garderobe dhe ballkon.

Aktualisht eshte ne faze ndertimi , mbaron per dy vite.

Cmimi eshte 950 euro/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest