Apartament 1+1 ne shitje ne Bllok

 • €145,000
Ish Blloku, Ish Ekspozita, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 1+1 ne shitje ne Bllok

Ish Blloku, Ish Ekspozita, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 71
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36501
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me siperfaqe 71m2 ne zemer te Bllokut.

Apartamenti ka nje organizim prej 1 dhome ndenje, 1 ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 2 tualete dhe 1 verande te bukur .

Apartamenti ka nevoje per investim.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Me dokumentacion   te rregullt hipotekor.

Orientim Jug-Lindje.

Kontaktoni tani!!!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva