APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, KOMUNA E PARISIT.

 • €88,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €88,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 51
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37582
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament tek Komuna e Parisit, prane bankes Credins.

Apartamenti ka siperfaqe 51 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet.

I sapomobiluar..

Cmimi eshte 88000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo