Apartament 1+1 me qera tek ASL

 • €400/muaj
Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 1+1 me qera tek ASL

Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38052
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me qera tek ASL

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 1 ambient gatmi , 1 dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon

Apartamenti eshte i pabanuar me pare

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit te ri me ashensor

Jepet totalisht i investuar dhe i mobiluar .

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva