APARTAMENT 1+1 ME QERA, STADIUMI DINAMO.

 • €580
Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 1+1 ME QERA, STADIUMI DINAMO.

Stadiumi Dinamo, Tiranë
 • €580

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46125
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera 1+1 tek Stadiumi Dinamo.

Apartamenti ndodhet ne katin 0, i ngritur me 5 shkalle, te nje pallati ekzistues.

ORganizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualet.

Cmimi eshte 580 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo