APARTAMENT 1+1 ME QERA, DELIJORGJI.

 • €650/muaj
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, DELIJORGJI.

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 71
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38994
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qera, tek kompleksi Delijorgji.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka siperfaqe 71 m2.

I sapomobiluar.

Cmimi eshte 650 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo